Про компанію

Klimovich – Багатий смак щедрого краю

Більш ніж  30 найменувати ковбасних виробів

Виробнича потужність більше 1000 тонн на рік

Загальна площа виробничих та складських приміщень 8000 кв.м

Наша історія

У дитинстві все здавалося більш яскравим – небо блакитніше, трава зеленіша, а ласощі – смачнішими. Завжди згадую мамині смаколики та бабусині пироги, а також частування від сусіда діда Климовича. Працьовитий, мудрий, щедрий, він завжди пригощав всіх дітей, не розбираючи, де чиї внуки. То міцним яблучком, то жменькою горіхів, то свіжим хлібом з медом. А якими ж смачними були його ковбаси! Видно, знав якийсь секрет або додавав щось особливе. Славились вони на все село, жодне свято без них не обходилося, навіть з міста приїжджали за ними до Климовича.

Йшли роки, життя змінювалася, я разом з ним. Але смак дитинства пам’ятаю досі. І коли сталася така нагода, згадав Климовича і його ковбаси. Кілька років ми з однодумцями працювали, щоб розробити потрібний рецепт. І як же ми раділи, коли нарешті досягли своєї мети! Секрет виявився простий – свіже м’ясо і сало, добірні спеції і любов до своєї справи. «KLIMOVICH» – БАГАТИЙ СМАК ЩЕДРОГО КРАЮ.

Так ми створили справжню українську ковбасу:

«KLIMOVICH» – БАГАТИЙ СМАК ЩЕДРОГО КРАЮ!

З повагою,
засновник ТМ «Klimovich»,
Валентин Пасісниченко

  • Постачальники
  • Наші принципи
  1. Наш Успіх в продажах залежить від Вашого успіху!

  2. Наша стратегія – прищепити любов до бренду Klimovich і ми це зробимо Разом!

  3. Наше підприємство не піде на миттєву вигоду на шкоду прийнятого якості!

Ключові Особливості Виробництва

Свіжі продукти

Конкурентний відбір постачальників

Технології

Новітнє виробниче обладнання

Якість

Ставка на якість з пріоритетом на чистоту

Наше Виробництво

На нашому виробництві ми багато уваги приділяємо підбору сировини. Адже свіжа та якісна сировина – це запорука здорового та смачного продукту! Також наші рецептури розроблялися кращими технологами і тестувалися, поки не були доведені до досконалості! Ми любимо свою справу і готові вкладати в неї всю свою душу для того, що б Вам сподобався наш продукт! ТМ Klimovich виробляє продукцію відповідно до ГОСТ і технічними умовам розроблені фахівцями і проходить ретельний контроль на кожному вузлі виробництва для того, щоб до Вас на стіл потрапив високоякісний продукт!